Співпраця з електротехнічним заводом “ЕНЕРГОМІРА”

Представники Харківського державного політехнічного коледжу Надія Пікалова та Артем Дігтяр відвідали підприємство ,ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГОМІРА» для обговорення спільної співпраці та укладання договору про співпрацю.

Також було приємно бачити наших студентів 4го, яких запросили на роботу під час технологічної практики. Після проходження практики вони продовжили працювати на цьому підприємстві у вільний від навчання час.

ЕНЕРГОМІРА Один із найбільших виробників лічильників електроенергії на території України. Організоване 2007 року підприємство постійно нарощує обсяги виробництва приладів обліку. На сьогоднішній день основним профілем діяльності, крім виробництва приладів обліку електроенергії, є впровадження ефективних та сучасних інтелектуальних систем контролю за споживанням енергоресурсів (АСКЕ/ЛУЗОД). Завод виробляє широкий асортимент лічильників електроенергії, орієнтованих на забезпечення потреб різних категорій споживачів. Лінійка приладів складається від найпростіших лічильників до багатофункціональних, з можливістю віддаленого доступу та контролю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *