Навчальні стенди для студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія

Цього тижня, компанія ТОВ «ВП «МАРІО» Mario ME Ltd. Маріо презентували та змонтували два шикарних практично-інформаційних стенди для навчання студентів в аудиторії №137 Харківського державного політехнічного коледжу.

Саме в цій аудиторії проходять основні заняття для студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія. Освітня програма: Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання.

Викладачі та адміністрація коледжу щиро вдячні представнику фірми Mario ME Ltd. Маріо, трейд-маркетологу Валерію Сікоренку за професійно виготовлений і змонтований діючий навчально-інформаційний стенд водяних та електричних економних і надійних рушникосушарок.

Рушникосушарки з нержавіючої сталі виробляє та поставляє на внутрішній і зовнішній ринки український виробник. Свій бізнес фірма заснувала в 1998р., асортимент компанії налічує більше 280 моделей і типорозмірів рушникосушарок, а також супутні до них товари та аксесуари.Наявність такого стенду дозволить розширити кругозір студентів та підвищити якість навчання.

Mario – з повагою про минуле створюємо сьогодення за для успішного майбутнього!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *