Зі святом Святого Валентина!

День Святого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, США – з 1777 року, у нас – з початку 1990-х років.

Чому цей день та чому саме свято закоханих?

Із цього приводу існує чимало гарних легенд.

Як би там не було, а любов існує стільки, скільки існують і люди, і посідає чільне місце у їхньому житті. Доказом цього є казки, у яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.

День всіх закоханих відзначають у багатьох країнах. Найцікавіше, що своїм святом його вважають всі, в чиєму серці живе любов. Кожен хоче бути коханим. Дитина, жінка, чоловік — всі жадають любові. Знаючи, що хтось в світі любить тебе, надає життю сенс, дає силу перед обличчям лиха, зігріває серце та примушує відчувати себе впевненіше. Така людина відчуває себе здатною домогтися чого завгодно. Отже, любов посідає провідне місце в житті людини. Не менш важливо знати, що значить любити. Це так чудово, бути коханим! А ще чудовіше кохати когось. Якщо ти ніколи по-справжньому не любив когось, твоє життя було неповним. Любов — це нагорода, щастя, найбільша радість. Без неї життя нагадує сухе дерево.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *