МИ УКРАЇНЦІ! Честь і слава НЕЗЛАМНИМ!

1 Вересня в студентських групах Харківського державного політехнічного коледжу відбулись години спілкування з національно-патріотичної тематики. 💛💙

Основний меседж – про неймовірну силу українського народу, про особливі умови та реалії сьогодення говорили класні керівники з студентами, які розпочали новий навчальний рік.

Разом із учнями пригадали історичне коріння нашої незламної нації, як співають відому на весь світ “Червону калину”, схилили голови в скорботі, вшанувавши усіх загиблих героїв.🕯️

Поняття єдності та згуртованості набули особливого значення та неймовірної сили в кожному з нас. Спілкуючись на дорослі теми та отримуючи відповіді, здавалося б на непрості запитання, студенти були не по-дитячому відверті.

Війна зробила їх усіх одразу дорослими не за віком. Учні розповідали про те, як вони впродовж канікул допомагали ЗСУ – волонтерили, продавали вироби, створені власноруч, плели сітки, донатили, а ті хто були в окупації ризикуючи життям передавали координати окупантів нашим військовим.

Таки-так, ми – непереможна нація!💪💪💪

Слава Україні!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *