Технологічна практика в Kharkiv IT Cluster з ІТ-компанією Grid Dynamics.

З вересня студенти Харківського державного політехнічного коледжу проходять технологічну практику в Kharkiv IT Cluster , яку проводить ІТ-компанія Grid Dynamics. ✅

📌 Тема практики — «Застосування Python у Data Science». Викладачем стала Антоніна Бондарчук, Technical Trainer у Grid Dynamics.

💻Grid Dynamics — це глобальна компанія цифрового інженерінгу, що разом з провідними світовими брендами створює інноваційні комплексні рішення проблем у галузі цифрової комерції, штучного інтелекту даних і хмарних технологій.

📑Серія воркшопів «Застосування Python у Data Science» складається з практично-орієнтованих двохгодинних лекцій, після завершення яких студенти виконають заліковий проєкт та отримають сертифікати про успішне проходження практики.

Щосереди студенти зустрічаються з Антоніною і розглядають такі теми: базовий Python, SQL та модулі для роботи з даними, як-от NumPy, Pandas та Matplotlib.

На заняттях учасники практики використовують одні з найпопулярніших інструментів серед спеціалістів Data Science: Jupyter notebooks файли та обгортку Google Colaboratory для отримання результатів під час лекцій.

Після кожного заняття студенти отримують завдання для самоопрацювання та закріплення навичок 📚

Дякуємо ЗСУ за те, що ми можемо проводити такі заходи💪💪💪

Слава України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *