Впровадження контрольно-вимірювальних пристроїв та засобів автоматизації компанії ОВЕН

Харківський державний політехнічний коледж почав впроваджувати у навчання контрольно-вимірювальні пристрої та засоби автоматизації ОВЕН. Компанія ОВЕН – вітчизняний виробник контрольно-вимірювальних пристроїв та пристроїв для промислової автоматизації.

Асортимент продукції ОВЕН, що випускається, нараховує більше двохсот найменувань: логічні контролери, програмовані реле, модулі вводу/виводу, панелі оператора; перетворювачі інтерфейсів, пристроїв зв’язку та сигналізації, модеми; вимірювачі, регулятори, таймери, лічильники, пристрої комутації, архіватори; блоки живлення; перетворювачі частоти; датчики температури, рівня, тиску тощо.

На відео ви можете побачити новий навчальний стенд на контролері Овен ПР200, що вільно налаштовується, використовується для побудови локальних завдань автоматизації. Вони можуть бути пов’язані з керуванням вентиляцією, опаленням, водопідготовкою або водоочищенням.

Наші студенти можуть самостійно писати алгоритми роботи пристрою. Для цього у ПР200 використовується програмне забезпечення OWENLogic. Підключення до ноутбука або персонального комп’ютера Овен ПР200, що програмується, виконується через роз’єми USB – MiniUSB. Використання такого контролера дає змогу вивчати сучасні процеси автоматизації на всіх спеціальностях у коледжі.

Дякуємо ЗСУ за те, що ми можемо проводити такі заходи💪💪💪 Слава України 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *