Аерокосмічна виставка «Всесвіт знань» в НАУ ім. М.Є Жуковького”ХАІ”

14 квітня студенти Харківського державного політехнічного коледжу разом з іншими учасниками соціального проекту ХАІ відвідали захоплюючу аерокосмічну виставку «Всесвіт знань».

Ця подія була приурочена до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

На виставці студенти мали змогу побачити різноманітні космічні апарати та зразки авіаційної техніки, а також дізнатися багато цікавого про їх функціонування та історію створення. Вони були вражені розмірами та технічними можливостями моделей ракет, космічних кораблів та супутників.

Окрім цього, студенти взяли участь у захоплюючих лекціях провідних фахівців в галузі авіації та космонавтики. Вони дізналися про історію розвитку цих галузей, основні відкриття та досягнення, а також про майбутні перспективи розвитку космічної техніки та авіації, також були майстер-класи з виготовлення авіамоделей, виступи.

Такі відвідування виставок та заходів мають велике значення для розвитку науково-технічного потенціалу молоді. Вони дають змогу студентам більш детально ознайомитися з новітніми технологіями та відкриттями в галузі науки та техніки, а також надихають на створення власних інноваційних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *