Початок співпраці з компанією ОВЕН

Сьогодні, в Харківському державному політехнічному коледжі відбулося підписання договору про співпрацю між коледжем та компанією ОВЕН. Це важливий крок для розвитку освіти та науки в Україні.

Компанія ОВЕН – це провідна українська компанія, що спеціалізується на виробництві та розробці високоякісної електроніки. У рамках угоди, коледж та компанія ОВЕН будуть співпрацювати у галузі науково-технічного розвитку, освіти та інновацій.

Зокрема, планується проведення спільних наукових досліджень, розробка нових проектів та програм, обмін досвідом та знаннями між студентами та співробітниками коледжу та працівниками компанії ОВЕН.

Це партнерство має великий потенціал для розвитку технічних наук в Україні та підвищення якості освіти у коледжі. Студенти ХДПК матимуть можливість отримувати практичний досвід та вчитися у фахівців з сфери електроніки, що збільшить їхні шанси на успішну кар’єру в майбутньому.

Ми дуже раді, що ХДПК та компанія ОВЕН змогли знайти спільну мову та домовитися про співпрацю. Це стане джерелом нових можливостей та досягнень для всіх студентів та співробітників коледжу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *