Вітаємо! Наші студенти у ТОП100 КРАЩИХ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ автомобільного спрямування Service Master Junior 2023

👨‍🔧SMJ👨‍🔧 і 🚘Парнери🚖 презентуються вашій увазі

🏆ТОР – 100🏅 КРАЩИХ 📈СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ🇺🇦 автомобільного 🛻спрямування за результатами📊 Відбіркового етапу 👨‍🔧Service Master Junior 2023👨‍🔧:

40 місце – Євген Стороженко. Результат – 76.2%

68 місце – Ілля Ілляшенко. Результат – 70.8%

SERVICE MASTER JUNIOR – це всеукраїнський спеціалізований конкурс професійної майстерності серед студентів (учнів) вищих, передвищих і професійно-технічних навчальних закладів, який дозволяє мотивувати молоді кадри на розвиток та надає їм підтримку на перших етапах професійної діяльності.

Місія конкурсу: мотивувати молодь на всебічний розвиток індивідуальних і командних навичок, удосконалювати та впроваджувати в освітній процес передові рішення міжнародної практики.

Цілі конкурсу:

  • Підвищення престижу професій сфери автобізнесу.
  • Виявлення талановитої та перспективної молоді.
  • Впровадження в навчання ефективних інноваційних методів, інтерактивних програм.
  • Мотивування молоді на постійний ріст і розвиток в сфері автопослуг.
  • Активізація інтересу потенційних роботодавців у співпраці з молодими кадрами.
  • А також набуття передових знань в автомобільних технологіях.

Давайте познайомимося із нашими героями:

Я 😎Стороженко Євген Олегович студент 🎓Харківського державного політехнічного коледжу в якому навчаюся вже два с половиною роки на спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” за напрямком 🚕«Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»🚜

Під час навчання мені дуже подобаються технічні дисципліни і ті які вже закінчилися і я продовжую їх вивчення самостійно як наприклад “Гідравліка” та “Механіка”🛠, і ті які зараз ми вивчаємо разом з викладачами як наприклад “Будова та експлуатація автомобілів та тракторів”🔨, “Схемотехніка”, “Електронні та мікропроцесорні системи автотранспортних засобів” і 🚖“Технічне обслуговування, діагностика та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”🚍. Навчання для мене дуже цікаве не тільки тому що викладачі вміють заохотити та зацікавити, але й тому що я сам розумію наскільки ця спеціальність🚗🚛 затребувана у наш час і ця тенденція зростає з кожним роком👨‍💼, адже все більше на дорогах електромобілів і автомобілів з новітнім електроустаткуванням для яких потрібні гарні спеціалісти і тому я не планую на цьому зупинятися, а планую вступити до лав вищого учбового заходу та продовжувати отримувати корисні знання🔩⚙️ бо на мою думку кожна доросла людина у наш час має отримати вищу освіту.

Та попри навчання я також займаюся саморозвитком за допомогою практики на автомобілях своєї сім’ї, за допомогою різних Ютуб💻 каналів де знаходжу велику кількість цікавої інформації, за допомогою програмного забезпечення “TechTe@ch” та їх платформи Electude де є багато інформації саме з напрямку мого навчання і багато практичних блоків які можна виконувати в будь який час, а також за допомогою участі у різних конкурсах у яких можна отримати не тільки знання та досвід а і корисні призи та подарунки як наприклад конкурс 🧑‍🔧 “SERVICE MASTER JUNIOR” 👨‍🔧у якому я зараз беру участь та вже пройшов відбірковий етап 📈та сподіваюся на перемогу🏆.

Я, Iлляшенко Iлля Олегович, менi 17 рокiв. Навчаюсь 👨‍🎓у Харкiвському державному полiтехнiчному коледжi, за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», напрям 🚛«Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»🚜.

Я цiкавлюсь 🛻автомобiлями з раннiх рокiв, та хочу присвятити своє життя цiй професiї🚐. Пiсля закiнчення навчання у коледжi поступатиму до🚙 Національного транспортного університету🚕 у мiстi Київ, бо вважаю вищу освiту обов’язковою у цiй сферi.

Я вбачаю великий навчальний потенцiал у системi «Electude»💻 та впевнений, що за її допомогою я зможу стати квалiфiкованим фахiвцем🎓.

Також, я впевнений, що розвиток автомобiлей, використовуючих альтернативнi види палива, наприклад електроенергiю, це запорука благополучного майбутнього для людства та планети Земля. Я вiрю, що поступове зменшення виробництва та використання ⚙️автомобiлiв iз двигунами🔩 внутрішнього згоряння тiльки цьому посприяє, i покращить екологiчну обстановку у всьому свiтi. Розвиток обраної мною сфери 🛠🔨дiяльностi надихає мене на подальше навчання та поглиблення🏆 своїх знань✍️.

Я😎 Безсонов Руслан Олександрович, навчаюся 👩‍🏫в Харківському державному політехнічному коледжі на третьому курсі 📈за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а саме за напрямком: 🚙«Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів»🚜.

З незапам’ятних часів свого життя мене дуже цікавили різноманітні 🚐🛻транспортні засоби та різні механізми⚙️🔩. Все дитинство я провів на станції технічного обслуговування під наглядом батька та перейняв його ремесло🛠.

Мене цікавлять усі напрямки, що стосуються 🚕автомобілів🚗, але більш за все мене цікавить автоелектрика, а саме електроніка.

Цей конкретний напрямок потребує менш фізичної сили та представляє собою більш чисту роботу. Приблизно з 12 років я активно почав цікавитися електронікою, все почалося з того, що я просто її розбирав для вивчення схеми роботи, але згодом навчився ремонтувати🚛. Прохання від інших людей не змусили довго чекати, і це перейшло від хобі до джерела помітних доходів. А зараз ця робота забезпечує перекриває затрати на мою технічну творчість, яка полягає в створенні різноманітних проектів🏆.

На даний момент паралельно з навчанням в коледжі мене зацікавив сервіс 🚖Electude 🚍зі своїм великим обсягом теоретичної інформації та практичних завдань в симуляторі💻.

Після закінчення коледжу я планую поєднувати роботу з навчанням в 👨‍🔧Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті🧑‍🔧. Тому-що навчання в вищому учбовому заклад🎓і дає не тільки теоретичні, а і великий обсяг практичних знань📊.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *