Перша студентська науково-технічна конференція з практичного використання за підтримки Kharkiv IT Cluster

У Харкові відбулася перша студентська науково-технічна конференція з практичного використання ІТ, організована Харківським державним політехнічним коледжем за підтримки Kharkiv IT Cluster. Учасники з більш ніж десяти коледжів представили свої доповіді на теми, пов’язані з різними галузями ІТ.

Одним з цікавих спікерів на конференції став Павло, виконавчий директор ГО «Академії Дронаріум», який розповів про процес створення та програмування дронів, роботу, яку вони виконують, а також задачі та завдання, які покладаються на дрони.

Іншим цікавим доповідачем був Михайло Максимов, керівник харківської філії GoIT та програмний директор Goiteens TopSchool, який провів практичне заняття з написання телеграм-ботів.

Теми інших доповідей були також цікавими та різноманітними. Деякі з них включали гру “Try to escape” у жанрі хорор, блогінг як інструмент розвитку критичного мислення та комунікаційних навичок, 3D принтери з технологією FDM, онлайн безпеку користувачів, розробку серверу “DIV Project” на платформі Discord для спілкування, багатофункціональні системи управління бізнесом, застосування мобільних додатків із доповненою реальністю для візуалізації навчального контенту, нові можливості платформи Зум та інших онлайн ресурсів для цифровізації студентської проектної діяльності, використання інтернет-сервісу Khoot для створення інтерактивних ігор та вікторин. Інші доповіді були присвячені використанню різних програмних продуктів, таких як Excel, Zoom, з метою поліпшення підготовки студентів до цифрового життя.

Студенти з різних коледжів ділилися своїм досвідом використання різних онлайн інструментів та сервісів, щоб залишатися в безпеці під час роботи з мережею Інтернет.

В цілому, перша студенська науково-технічна конференція «Практичне використання ІТ» була дуже цікавою та пізнавальною подією, яка дозволила студентам не лише отримати нові знання, але й ділитися своїми досвідом та знайомитися з експертами у своїй галузі. Організатори конференції, Харківський державний політехнічний коледж та Kharkiv IT Cluster, зробили величезну роботу, щоб забезпечити максимально комфортні умови для учасників, та створити атмосферу співпраці та взаємодії між всіма присутніми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *