Курс Академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”

Дорогі студенти!

Ми запрошуємо вас на неймовірну подорож у світ кібербезпеки на European Cyber Cup 2023! Ця міжнародна подія розкриє перед вами всю красу та складність кібернетичного світу. Від 23 жовтня по 19 листопада 2023 року це подорож буде доступна для усіх студентів Харківського політехнічного фахового коледжу, незалежно від вашого рівня знань у цій галузі.

Ми впевнені, що це унікальна можливість покращити ваші кібербезпечні навички, ознайомитися з новітніми методами та вирішити справжні виклики в цій галузі. Реєстрація на курс в Kharkiv Polytechnic Applied College CISCO ACADEMY вже відкрита та готова прийняти вас:

https://skillsforall.com/…/introduction-to…

Після успішної реєстрації в CISCO ACADEMY вас чекає захоплива подорож розвитком в кібербезпеці завдяки курсам та практичним завданням, які запропоновані в рамках European Cyber Cup 2023.

А коли ви успішно завершите курс, вас винагородять сертифікатом, що підтверджує ваш високий професійний рівень у галузі кібербезпеки. Приєднуйтеся до цього захопливого заходу та розкрийте свій потенціал у світі кібербезпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *