Технологічна практика студентів спеціальності 123 та 174

Ділитися досвідом і знанням – ось те, що робить нас сильнішими!

Спільнота студентів спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія” та 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка” вперше пройшла захист звітів з технологічної практики, і ми не можемо не поділитися нашим захоплюючим досвідом!

Студенти розпочали свій інноваційний шлях у різноманітних компаніях та організаціях у різних країнах, зокрема:

Kharkiv IT Cluster: Наші студенти занурювалися в світ інформаційних технологій, де кожен день став викликом та можливістю розвивати свої навички.

«Головний інформаційно-обчислювальний центр» АТ «Укрзалізниця»: Тут працювали над проектами, що спрямовані на вдосконалення системи та покращення ефективності залізниць.

Srodowiskowi Dom Samopomocy w Trzemesznie, Республіка Польша: У центрі самодопомоги в Польщі вивчали міжнародний досвід та обмінювалися ідеями в галузі інтеграції технологій.

SIA DAMAKSNIS, Латвійська Республіка: Тут студент поглиблював свої знання у сфері інформаційних систем та інженерії.

BITAL System GMBH, Німеччина: У Німеччині вивчали передові рішення у сфері автоматизації та інтеграції систем.

AKADEMIA GORNICZO – HUTNICZA im. Stanislava Stszica w Krakowie, Республіка Польша, Краков: В Польщі була робота над проектами в галузі гірничо-гутницької інженерії.

ТОВ «НВК «Спеценергосервіс»: ми займались впровадженням інновацій в енергетичні технології.

Наші студенти не тільки успішно пройшли технологічну практику, але і отримали надзвичайний досвід, що відкрив нові горизонти для їх майбутніх досягнень. Ми впевнені, що поділитися цим досвідом – це вклад у розвиток технологічного світу!

Подяка всім компаніям та організаціям, що надали нам цю унікальну можливість! Наша спільність готова до нових викликів та досягнень у світі технологій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *