Технологічна виробнича практика студентів за спеціальністю 192

20 листопада 2023 року відбувся захист звітів з результатів Технологічної виробничої практики студентів групи 41БЦІ, які навчаються за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія”. за освітньо-професійною програмою “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання”.

Під час захисту присутні мали можливість насолодитися цікавими доповідями та презентаціями, які вражали своєю актуальністю. Студенти поділилися своїм досвідом, набутим під час практики в провідних компаніях галузі, таких як ТОВ «Газорозподільні мережі України», АТ «Укргазвидобування» та ТОВ «Хладтеплопрогрес».

Доповідачі представили нові технічні рішення, які використовуються під час обслуговування та реконструкції інженерних мереж та систем з використанням сучасного технологічного обладнання. Вони розкрили ключові аспекти роботи на підприємствах, а також принципи взаємодії з індустрійними лідерами, надаючи всім присутнім можливість глибше розуміти сучасні виклики та можливості в галузі будівництва та цивільної інженерії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *