Майстер-клас з компанією CARBOOK

Успішний перший майстер-клас з провідною компанією CARBOOK – програмне забезпечення для прибуткового сервісу автомобілів і тракторів!

5 лютого 2024 року наша спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” освітньо-професійна програма “Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів” влаштували перший майстер-клас із компанією CARBOOK!

Успішний перший майстер-клас з провідною компанією CARBOOK – програмне забезпечення для прибуткового сервісу автомобілів і тракторів!

5 лютого 2024 року наша спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” разом з освітньо-професійною програмою “Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів” влаштували перший майстер-клас із компанією CARBOOK!

Цей онлайн захід пропонував учасникам можливість ознайомитися з програмним забезпеченням, яке допомагає автоматизувати процеси та управління на СТО, надаючи базовий функціонал.Програма вражає своєю функціональністю: від каталогів запчастин до цін дистриб’юторів та нормо-годин. Забудьте про зайвий папір та монотонну рутину – CARBOOK надає повний набір інструментів для ефективної роботи.

На майстер-класі взяли участь менеджер компанії та викладачі циклової комісії “Електротехніки та електромеханіки”. Цей захід був дуже популярним серед студентів груп (25-ЕТЕМ, 35-ЕТЕМ, 45-ЕТЕМ), яких відвідало цілих 43!

Майстер-клас пройшов на високому рівні і залишив усіх учасників зацікавленими та вдячними за надану можливість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *