Участь наших студентів у всеукраїнському конкурсі SERVICE MASTER JUNIOR 2024

Знайомтесь командаSERVICE MASTER JUNIOR 2024 Харківського політехнічного фахового коледжу

Кирило Лисенко

Артем Чемшит

Руслан Безсонов

SMJ цікавлять відповіді учасників команди на наступні питання

Що для мене означає бути учасником Національного етапу SMJ 2024 UA

Артем Чемшит

Для мене бути учасником Національного етапу SMJ 2024 UA означає набагато більше, ніж просто боротися за нагороду чи визнання. Це можливість продемонструвати свої навички, креативність і пристрасть до автомобільної інженерії на великому майданчику. Це шанс розширити межі моїх знань і здібностей, навчаючись у кращих умів цієї галузі та надихаючись успіхами колег-конкурсантів. Участь у Національному етапі означає бути частиною спільноти однодумців, які поділяють спільну любов до автомобілів та прагнення до досконалості. Це атмосфера командного духу та взаємодії, де суперники стають друзями, колегами та союзниками у прагненні до досконалості. Саме тут для мене і моєї команди відбудуться співпраця та обмін ідеями. Крім того, для мене, перебування на SMJ 2024 є свідченням незліченних годин тяжкої праці, відданості та наполегливості, які я вклав у свою справу. Це підтвердження моїх знань і навичок, підтвердження того, що я маю все необхідне для змагань на найвищому рівні. Я впевнено можу сказати, що моя присутність тут вже є причиною для гордості. По суті, бути частиною національного етапу — це не просто перемога чи поразка — це шлях, отримання досвіду і покращення навичок для кожного автомобільного спеціаліста.

Переможець Національного етапу SMJ це …?

Лисенко Кирило

На мою думку переможець національного етапу SMJ – це людина, яка має великий багаж теоретичних знань майже, яких вистачить для пошуку несправностей майже в будь-якому автомобільному вузлі чи агрегаті. А завдяки практичному симулятору вона може не тільки шукати несправності, а і усувати їх.

Це людина, яка може використовувати всі інструменти в автосервісі, навіть дуже специфічні.

Такій людині буде неважко влаштуватися на роботу, оскільки вона має підтвердження своїх знань не тільки сертифікатом, а й практичними навичками, які вона може продемонструвати.

Ким я бачу себе після перемоги в SMJ і закінчення навчання.

Руслан Безсонов

Після перемоги на конкурсі я в першу чергу бачу себе тим, хто зміг показати свої здібності і можливості на ділі. Після закінчення навчання я повинен стати кваліфікованим майстром в сфері обслуговування та ремонту автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *