Офлайн зустріч із учасниками ком’юніті вчителів інформатики та математики — Teachers2IT

20 квітня представник Харківського державного політехнінчого коледжу прийняв участь в першому з початку повномасштабного вторгнення офлайн зустрічі із учасниками ком’юніті вчителів інформатики та математики — Teachers2IT, яку організував Kharkiv IT Cluster.

Вчителі зустрілися в неформальній обстановці для обговорення нагальних питань щодо стану сучасної ІТ-освіти, а також потреб ком’юніті вчителів в сьогоднішніх реаліях. Гостинно приймали учасників заходу ІТ-компанія Cloud Works та школа програмування для школярів It-Univer.
Олена Лоєнко, Team Lead освітнього напрямку Kharkiv IT Cluster поділилася інформацією про те, як змінилась робота компаній ІТ-сфери з початку повномасштабного вторгнення, які виклики стоять перед майбутніми абітурієнтами, а також, зупинилася на освітніх проєктах та ініціативах Kharkiv IT Cluster, які допоможуть школярам у виборі своєї професії в майбутньому вже зараз.
«ІТ-сфера продовжує працювати і таланти в ІТ користуються попитом. Зараз школярам, як ніколи, важливо розуміти, що майбутнє нашої країни в скоро буде залежати саме від них. Від спільноти Kharkiv IT Cluster ми постійно проводимо профорієнтаційні ігри в школах та коледжах, вебінари з підготовки до НМТ, зустрічі з ІТ-спеціалістами, щоб теперішні школярі могли для себе обрати професію зі сфери та в майбутньому разом з нами будувати потужну технологічну державу. Ми вдячні всім вчителям, які в складних умовах продовжують навчати дітей та сприяють їх професійному самовизначенню» — Олена Лоєнко, Team Lead освітнього напрямку Kharkiv IT Cluster.
Це перша «жива» зустріч в 2023 році, тому на зустрічі багато говорили про те як відбувається навчання інформатиці в різних школах та коледжах. Учасники поділилися власним досвідом роботи в цьому навчальному році та розповіли, що їм допомогло впоратися зі складними безпековими ситуаціями та успішно проводити уроки.

Харків сумує за офлайн навчанням, але питання безпеки є одним із найголовніших. На зустрічі вчителі обговорили різні способи, які можуть застосувати, щоб зменшити ризики для своїх учнів та себе, коли йде мова про впровадження офлайн або змішаного типу навчання. Також, важливим питанням для обговорення було надання психологічної допомоги дітям .

В результаті зустрічі вчителі склали план дій, який допоможе успішно провести наступний навчальний рік:

  • створити та гарантувати безпеку в школах для проведення офлайн або навчання в змішаному форматі;
  • удосконалювати власні знання та навички;
  • силами спільноти підтримувати одне одного у складних ситуаціях.

Харківський IT Кластер так само буде підтримувати та допомагати спрямувати усі сили на популяризацію IT-освіти в Україні, а саме Харкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *