Вебінар від компанії Viatec Основи систем відеонагляду”

17 травня 2023 року у Харківському державному політехнічному коледжі компанія Viаtec провела надзвичайно корисний вебінар на тему “Основи систем відеонагляду”! 📹✨

На цьому заході студенти мали нагоду познайомитися з сучасними технологіями та принципами роботи систем відеонагляду. Експерти компанії Viаtec ділиться своїми знаннями та досвідом у цій галузі, що було надзвичайно цінно для всіх присутніх.

Вебінар дав студентам можливість освоїти основи систем відеонагляду та побачити, як ці технології використовуються у реальному житті. Вони змогли дізнатися про різноманітні можливості систем відеонагляду, їхню ролю в безпеці та контролі, а також про технічні аспекти цих систем.

Ми дуже вдячні компанії Viаtec за їхню ініціативу та відкритість у проведенні такого вебінару. Цей захід став цінним доповненням до нашої освіти та дозволив студентам отримати нові знання та навички.

Дякуємо всім, хто взяв участь у вебінарі “Основи систем відеонагляду”. Впевнені, що ці знання будуть корисними та знадобляться вам у майбутньому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *