Співпраця з ХАРКІВЛІФТ-2

Ми раді повідомити вам про важливу подію! 5 червня 2023 року Харківський державний політехнічний коледж уклав договір про співпрацю з Товариством з обмеженою відповідальністю “СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ „ХАРКІВЛІФТ-2“”! 🤝🏢

Ця співпраця відкриває нові можливості для нашого коледжу та студентів, які спеціалізуються в області будівництва, ремонту та монтажі і експлуатації електраустаткування ліфтового обладнання. ТОВ СРБУ „ХАРКІВЛІФТ-2“ є відомим і надійним партнером у сфері ліфтобудування та ремонту ліфтів.

Ця співпраця дозволить нашим студентам отримувати практичні навички та знання в реальному робочому середовищі, а також відкриє можливості для спільних проектів та стажувань. Ми впевнені, що цей партнерський договір сприятиме розвитку наших студентів та підготовці їх до успішної кар’єри в будівельній галузі.

Дякуємо ТОВ “СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ „ХАРКІВЛІФТ-2“” за довіру та можливість спільно працювати. Разом ми зможемо досягти більших висот та успіхів у сфері будівництва та ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *