Відвідування спеціалізованих виставок у місті Київ

Протягом 30 травня – 1 червня наш представник відвідав низку видовищних подій, які проходили у столиці – місті Києві! 🏙️✨

Ось які заходи він успішно відвідав:

🔹 ХХІ МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Цей форум зібрав найвпливовіших лідерів та експертів з промисловості з усього світу. Наш представник отримав незабутні враження та ділився своїм досвідом з інших учасників форуму.

🔹XIV МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА PLAST EXPO UA

На цій виставці були представлені найновітніші розробки та технології в сфері пластикової промисловості. Наш представник побачив масу цікавих стендів та знайшов багато інспірації для майбутніх проектів.

🔹 VI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ADDIT EXPO 3D

На цій виставці наш представник ознайомився з передовими досягненнями у сфері 3D-друку. Він був зачарований відвіданими стендами та новітніми технологіями, що використовуються у цьому захоплюючому напрямку.

🔹 AUTOTECHSERVICE – Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів

На цій виставці наш представник побачив найсучасніші рішення та послуги, що забезпечують ефективний автосервіс та обслуговування автомобілів.

🔹 COMAUTOTRANS – ІІІ Межнародна виставка автотранспорта

Ця виставка пропонувала новітні технології та рішення в галузі автотранспорту. Наш представник був в захваті від огляду нових моделей автомобілів та інноваційних транспортних рішень.

Було отримано богато незабутніх враженнь та багато цінних знань на цих заходах. Цей досвід внесе свій внесок у розвиток нашого коледжу. 🎓🌟

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *