Участь представників коледжу у FOROM CTO

Представники нашого коледжу взяли участь у FORUM СТО, який відбувся 7 грудня у Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

На заході зібралися представники автосервісу, виробники та постачальники автотоварів, а також навчальні заклади. Організатором форуму та його ведучим був Олександр Кельм – головний редактор журналу autoExpert.

Спеціальна панельна дискусія представників СТО відбулася на тему пошуку та підготовки персоналу. Дякуємо організаторам та учасникам FORUM СТО за можливість обмінюватися досвідом, дискутувати над важливими питаннями галузі та популяризувати технічну освіту.

На форумі відбулися презентації та дискусії від виробників, імпортерів та незалежних навчальних центрів. Учасники форуму мали можливість спілкуватися в центрах компетенції компаній на міні-стендах в залі.

Такі події створюють платформу для співпраці між автосервісом і освітніми установами. Інвестиції бізнесу в освіту – це інвестиції у майбутній кадровий потенціал України!

На нашій робочій зустрічі 8 грудня представники галузі автосервісу та освіти обговорили можливості зближення двох галузей для підготовки кваліфікованих кадрів для сучасного автосервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *