Зустріч з командою Міністерства цифрової трансформації

Представник коледжу разом з лідерами студентського самоврядування стали учасниками зустрічі з командою Міністерства цифрової трансформації України.

У заході взяли участь лідери студентських самоврядувань, студенти-дослідники, стартапери, представники стартап-центрів, молоді вчені і викладачі-інноватори різних навчальних закладів Харкова. Вони спілкувалися із заступником міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ Олександром Борняковим.

Мета Мінцифри — розбудувати екосистему, завдяки якій Україна увійде у ТОП-5 країн Європи за кількістю стартапів на один мільйон населення.

Учасники під час зустрічі обговорили ключові питання, пов’язані із заснуванням та розвитком власного бізнесу, а також розкрили потенційні можливості для молодих підприємців. Серед головних пріоритетів виділили системні зміни у шкільній та вищій освіті, де яскравими прикладами виступають проєкти ІТ-студії, що були реалізовані за активної підтримки компаній ком’юніті Kharkiv IT Cluster, а також освітній проект «Мрія» для учнів, батьків та вчителів.

Тож для цифрової трансформації Міністерство пропонує такі зміни у вищій освіті:

гнучкий термін навчання;

вибір спеціальності після 1-2 курсу;

дистанційна форма навчання.

«Потрібно усвідомлювати, що так, як було вчора, у майбутньому вже не буде. Потрібно вчити фахівців тому, що не може зробити машина», — підсумував Олександр Борняков.

Також, особлива увага була приділена створенню сприятливої екосистеми для стартапів і молодих інноваторів, а також питанням цифрової грамотності серед молоді.

Зустріч відбувалася офлайн у Харкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *