Творити добро – це просто!

Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше  простіше простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього навсього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини.


Робити добро – це допомогти літній людині перейти через дорогу, це заступитися за того, над ким знущаються. Зробити добру справу – це допомогти людині, яка послизнулася, піднятися, це зняти з дерева злякане кошенятко чи нагодувати бездомну тварину. Доброта – це поклик  душі, коли ти просто не можеш вчинити інакше, окрім як допомогти своєму другові,батькам, а навіть і просто сторонній людині, якій потрібна допомога.

Пригадуються слова Джека Лондона: «Кістка, кинута собаці, не є милосердя; милосердя — це кістка, поділена з собакою, коли ти голодний не менше неї». Є невеличкі добрі справи,  а є такі, які насправді робляться, незважаючи на масштаби, не для того, щоб здобути славу, рейтинги, а проте стають великими.
Формування будь-якого професіонала починається не із засвоєння спеціальних знань, а насамперед із соціального статусу, із усвідомлення статусу майбутньої професії в суспільстві. Смисловим смислом діяльності державного службовця є служіння народові.

Усі людські (суспільні) проблеми можна розділити на локальні і глобальні. Локальними називають такі проблеми, які стосуються лише певної групи людей або якоїсь країни, певної місцевості. Глобальні ж проблеми – це ті, що пов’язані з існуванням усього людства і гострота яких тією чи тією мірою відчувається на всій планеті.

Чи не найважливішою з глобальних проблем у другій половині XX століття стала екологічна проблема. Чи задумувалися ми – як братам нашим меншим взимку живеться? За своїми повсякденними клопотами ми навіть не помічаємо труднощів, на які натрапляють у зимову пору пернаті друзі. А зима є складним періодом у житті птахів. Тому справжнім подарунком для пернатих є годівнички, які можна виготовити з різноманітних матеріалів: порожніх пластикових пляшок, картонних коробок чи зробити з дерева. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *